Kuşaktan kuşağa değişmez bir moda varsa oda dantel odasıdır. Dantelin modası geçmesi mümkün değildir. Bugünün gençleri dantel deyip kenara attıkları el emeği göz nuru dantellerimiz gün gelince moda olduk raflardan indirilir ve güzelim masaları, sehpaları süsler. Dantellerin değeri o kadar özeldir ki içinde emek vardır. Mutlaka değerlendirilmesi gerekir. Her genç kızın çeyizinde olmazsa olmazdır kar gibi beyaz danteller… 2016 Dantel Modelleri arasında bu sene moda olacak olan renkli dantellerdir.

Birbirinden güzel renklerle capcanlı görüntüsüyle ilginç olma lüksüne sahip olacak bu dantellerin modelleri salonda, mutfakta dolap içlerinde geniş kullanım alanıyla dikkat çeker. Annelerinizin bin bir emekle ördüğü veya satın aldığı güzelim dantellerinizi kullanmakta zaman kaybetmemenizi temenni ederiz çünkü dantel modası asla geçmez.

Danteller en güzel fiskos masalarıyla güzel uyum sağlar. Dantellerinizi ayrıca fiskos masalarınızın üzerinde cam kestirerek kaymamasını sağlayarak mum gibi görünmesini sağlayabilirsiniz. Birçok dantel modeli kolalanma yöntemiyle ütü istemez. Bu yüzden daha kullanışlı ve rahat bir kullanımda olup zahmet vermez.